Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
- : - | Zieloni |
||||
Okinawa |
0:1 | Sfinks |
||||
Gold Dent |
4:1 | Alchemia Futbolu |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
2:2 | Nankatsu Wawer |
||||
PKKL Sulejówek |
0:3 | Długa i Michałów |
||||
FC Faworyt |
0:7 | FC Białowieska |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Białowieska |
3:1 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Sfinks |
5:1 | FC Faworyt |
||||
Nankatsu Wawer |
1:2 | Gold Dent |
||||
Alchemia Futbolu |
0:2 | PKKL Sulejówek |
||||
Zieloni |
2:3 | Okinawa |
||||
Długa i Michałów |
1:1 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Faworyt |
2:3 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Sfinks |
1:2 | Zieloni |
||||
Gold Dent |
1:4 | FC Białowieska |
||||
PKKL Sulejówek |
5:7 | Nankatsu Wawer |
||||
Okinawa |
1:3 | Długa i Michałów |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
2:1 | Alchemia Futbolu |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nankatsu Wawer |
0:3 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Długa i Michałów |
1:1 | Sfinks |
||||
FC Białowieska |
2:0 | PKKL Sulejówek |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
4:6 | Gold Dent |
||||
Alchemia Futbolu |
1:4 | Okinawa |
||||
Zieloni |
2:7 | FC Faworyt |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PKKL Sulejówek |
3:4 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Sfinks |
5:0 | Alchemia Futbolu |
||||
FC Faworyt |
3:6 | Gold Dent |
||||
Zieloni |
1:5 | Długa i Michałów |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
1:3 | FC Białowieska |
||||
Okinawa |
3:5 | Nankatsu Wawer |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gold Dent |
4:1 | PKKL Sulejówek |
||||
Alchemia Futbolu |
5:1 | Zieloni |
||||
Nankatsu Wawer |
6:6 | Sfinks |
||||
FC Białowieska |
2:1 | Okinawa |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
4:3 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Długa i Michałów |
2:1 | FC Faworyt |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Długa i Michałów |
0:0 | Alchemia Futbolu |
||||
Okinawa |
1:3 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Sfinks |
2:2 | FC Białowieska |
||||
FC Faworyt |
6:4 | PKKL Sulejówek |
||||
Zieloni |
4:3 | Nankatsu Wawer |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
2:6 | Gold Dent |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Białowieska |
5:2 | Zieloni |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
3:4 | Sfinks |
||||
Gold Dent |
9:0 | Okinawa |
||||
PKKL Sulejówek |
0:3 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Alchemia Futbolu |
1:6 | FC Faworyt |
||||
Nankatsu Wawer |
1:6 | Długa i Michałów |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Długa i Michałów |
2:7 | FC Białowieska |
||||
Sfinks |
2:2 | Gold Dent |
||||
FC Faworyt |
1:6 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Alchemia Futbolu |
3:6 | Nankatsu Wawer |
||||
Okinawa |
1:3 | PKKL Sulejówek |
||||
Zieloni |
0:15 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PKKL Sulejówek |
11:1 | Sfinks |
||||
Alchemia Futbolu |
0:3* | FC Białowieska |
||||
Nankatsu Wawer |
3:3 | FC Faworyt |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
2:2 | Okinawa |
||||
Gold Dent |
11:0 | Zieloni |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
2:1 | Długa i Michałów |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Alchemia Futbolu |
0:3 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Zieloni |
6:1 | PKKL Sulejówek |
||||
FC Faworyt |
6:1 | Okinawa |
||||
Nankatsu Wawer |
1:4 | FC Białowieska |
||||
Sfinks |
7:0 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Długa i Michałów |
3:5 | Gold Dent |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Białowieska |
2:1 | FC Faworyt |
||||
Alchemia Futbolu |
0:9 | Gold Dent |
||||
Sfinks |
6:2 | Okinawa |
||||
Zieloni |
1:1 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Nankatsu Wawer |
4:3 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Długa i Michałów |
0:3 | PKKL Sulejówek |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS IMPET Kamieniec |
- : - | FC Białowieska |
||||
PKKL Sulejówek |
0:1 | Alchemia Futbolu |
||||
Gold Dent |
7:2 | Nankatsu Wawer |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
0:1 | Długa i Michałów |
||||
Okinawa |
0:5 | Zieloni |
||||
FC Faworyt |
3:5 | Sfinks |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nankatsu Wawer |
1:1 | PKKL Sulejówek |
||||
Zieloni |
3:1 | Sfinks |
||||
FC Białowieska |
0:1 | Gold Dent |
||||
Alchemia Futbolu |
2:2 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Długa i Michałów |
2:1 | Okinawa |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
2:1 | FC Faworyt |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gold Dent |
2:0 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
2:2 | Nankatsu Wawer |
||||
FC Faworyt |
4:5 | Zieloni |
||||
Okinawa |
2:2 | Alchemia Futbolu |
||||
PKKL Sulejówek |
1:2 | FC Białowieska |
||||
Sfinks |
2:3 | Długa i Michałów |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nankatsu Wawer |
1:1 | Okinawa |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
3:2 | PKKL Sulejówek |
||||
Długa i Michałów |
2:0 | Zieloni |
||||
FC Białowieska |
2:0 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Alchemia Futbolu |
3:0* | Sfinks |
||||
Gold Dent |
6:3 | FC Faworyt |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PKKL Sulejówek |
0:5 | Gold Dent |
||||
Sfinks |
1:2 | Nankatsu Wawer |
||||
FC Faworyt |
1:3 | Długa i Michałów |
||||
Okinawa |
1:5 | FC Białowieska |
||||
Zieloni |
2:1 | Alchemia Futbolu |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
2:2 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gold Dent |
4:1 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
1:4 | Okinawa |
||||
FC Białowieska |
3:2 | Sfinks |
||||
Alchemia Futbolu |
1:6 | Długa i Michałów |
||||
PKKL Sulejówek |
1:3 | FC Faworyt |
||||
Nankatsu Wawer |
1:2 | Zieloni |
||||
Kolejka 19 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
4:2 | PKKL Sulejówek |
||||
Sfinks |
3:4 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Okinawa |
0:3* | Gold Dent |
||||
Zieloni |
1:6 | FC Białowieska |
||||
FC Faworyt |
11:5 | Alchemia Futbolu |
||||
Długa i Michałów |
0:3 | Nankatsu Wawer |
||||
Kolejka 20 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PKKL Sulejówek |
0:2 | Okinawa |
||||
Nankatsu Wawer |
1:6 | Alchemia Futbolu |
||||
Gold Dent |
5:0 | Sfinks |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
2:7 | Zieloni |
||||
FC Białowieska |
3:1 | Długa i Michałów |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
4:4 | FC Faworyt |
||||
Kolejka 21 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zieloni |
0:3 | Gold Dent |
||||
Sfinks |
2:0 | PKKL Sulejówek |
||||
Długa i Michałów |
0:7 | LKS IMPET Kamieniec |
||||
Okinawa |
1:1 | Kwiaciarnia i Nie Tylko |
||||
Alchemia Futbolu |
3:4 | FC Białowieska |
||||
FC Faworyt |
6:3 | Nankatsu Wawer |
||||
Kolejka 22 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gold Dent |
2:1 | Długa i Michałów |
||||
FC Białowieska |
3:2 | Nankatsu Wawer |
||||
Kwiaciarnia i Nie Tylko |
0:2 | Sfinks |
||||
LKS IMPET Kamieniec |
1:3 | Alchemia Futbolu |
||||
PKKL Sulejówek |
2:2 | Zieloni |
||||
Okinawa |
3:0* | FC Faworyt |