NANKATSU vs Nowa Południowa Afryka

07.05, właśnie dziś zmierzymy się z ekipą Nowej Południowej Afryki. Graliśmy już z nimi dwa sezony temu, NPA awansowała wówczas naszym kosztem do baraży o wyższą ligę, baraż ten zakończył się dla nich awansem. Tamte mecze pamiętamy dosyć dobrze w jednym z nich przegrywaliśmy już 5-0 do przerwy by po pełnej emocji drugiej połowie zakończyć mecz minimalną porażką 6-5. Warto dodać iż awans w tamtym sezonie przegraliśmy z NPA tylko bilansem bezpośrednich spotkań. Nowa Południowa po spadku, jest z pewneścią jednym z kandydatów do ponownego awansu do 1 ligi, obecnie zajmują tuż za nami drugie miejsce z bilansem: 3-1-1, bramki 18-9. Mają najlepszy atak na co zdecydowanie będziemy musieli uważać (tu jednak warto dodać iż 12 z tych bramek strzelili grającemy w 6 Sfinksowi). Nie ma co tu kryć, w naszym obozie pełna mobilizacja, znaczna cześć drużyny pamięta sezon z przed dwóch lat i porażkę o miejsce barażowe, awans był bardzo blisko...dziś pewne sprawy trzeba uregulować, pełna koncentracja i olbrzymia chęć zwycięstwa dodatkowo wspomagana faktem iż w dniu dzisiejszym "Wodzu" obchodzi urodziny...Liczą się tylko 3 punkty!!! Ten sezon będzie nasz!!!