NANKATSU vs Alchemia Futbolu

Już w najbliższą sobotę zmierzymy się z ekipą Alchemii Futbolu. Rywal w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, zajmując obecnie ostatnią pozycję w lidze, bilans 3-3-13, bramki 27-68, zdecydowanie nie powala. Alchemia ma jednak szansę awansować o dwie pozycję tak aby zagrać w barażach o utrzymanie, przez co musimy wyjść w pełni skoncentrowani. W pierwszym meczu wygraliśmy 6-3, a w ostatnich spotkaniach Alchemia ulegała kolejno FC Zielonym (2-1), Długiej i Michałów (6-1) oraz FC Faworytowi (11-5). W ekipie rywali warto wyróżnić bramkarza i środkowego pomocnika (nr.20). Po raz kolejny mecz będzie odbywał się w krótszym wymiarze czasowym, co wymaga szybkiego strzelenia gola, tak aby spokojnie kontrolować mecz. W naszym składzie spore osłabienie, na liście nieobecnych: Elvis, Karol, Marek, Misiek, Bąku, Stasiu, Gallu oraz pauzujący za nadmiar kartek Krzysiu.