Milanersi vs NANKATSU; NANKATSU vs Sfinks

Milanersi vs NANKATSU;  NANKATSU vs Sfinks

Intensywny weekend przed nami, w piątek wieczorem trening zaś w sobotę i niedziele mecze ligowe.

W sobotę o godz. 17:45 w ostatniej kolejce halowej ligi na Targówku zmierzymy się w meczu o trzecie miejsce z drużyną Milanersów. W pierwszym naszym spotkaniu padł remis 4-4 choć wygrywaliśmy już 4-1. Jeśli chcemy zająć miejsce na podium musimy to wygrać i liczyć na potknięcie rywali w zaległym meczu z Tanatosem.

W niedzielę natomiast o godz. 14 czeka nas spotkanie z ekipą Sfinksa, rywal z którym układało się nam w przeszłości bardzo różnie, ostatnio jednak przełamaliśmy fatalną passę spotkać z Zielonym więc i w ten weekend możemy bilans ze Sfinksem znacznie poprawić. Rywal jak najbardziej do ogrania, wystartował podobnie do nas, notując porażkę i zwycięstwo w dwóch pierwszych kolejkach. Jeśli utrzymamy dyspozycję z ostatniego weekendu powinno być dobrze.