Huragan Poręby Nowe vs NANKATSU

W najbliższą niedzielę zagramy z drużyną Huraganu. Po porażce w ostatniej kolejce jesteśmy mocno zdeterminowani by wrócić na zwycięskie tory. Z Huraganem graliśmy ale to była dość odległa historia, składy obu zaspołów zapewno mocno się pozmieniały, tak więc zagramy z nimi w takim zestawieniu po raz pierwszy. Rywale obecnie zajmują 6 miejsce z dorobkiem 8 punktów, bilans idealnie na remis 2-2-2, bramki 20-17. Huragan z tego co udało nam się zaobserwować to drużyna bazująca głównie na sile, preferująca fizyczną, twardą grę. Tak czy inaczej musimy wygrać, wiadomo, że nie zagra Witek, którego na bramce zastąpi Patryk (powrót Genzo), pewna jest również nieobecność Miśka. Pierwszy mecz w tym sezonie zagra z nami Elvis. Skład na niedzielę wygląda nienajgorzej, teraz tylko musimy mocno się skoncentrować i pewnie wygrać z Huraganem.