FC Zieloni vs NANKATSU

W najbliższą sobotę zagramy tylko jedno spotkanie (mecz w lidze halowej na Targówku się nie odbędzie, RSH daje walkowera) ale za to jakie! Rywal, który wyjątkowo nam nie leży, drużyna FC Zieloni to bardzo solidna ekipa z którą bez względu na dyspozycję oraz sytuację kadrową szło nam jak po grudzie. Wystarczy wspomnieć, że mierzymy się z nimi już trzeci sezon i ani razu nie wygraliśmy. W pierwszej kolejce wyjątkowo zawiedliśmy przegrywając z beniaminkiem 5-3, Zieloni zaś weszli w sezon dość łatwo ogrywając solidny Impet 3-0. Sytuacją kadrowa wygląda całkiem nieźle, zabraknie na pewno pauzującego za czerwień Patryka, w bramce zastąpi go debiutant Witek, nie będzie również Elvisa, Filipa oraz wciąż kontuzjowanego Marka, pozostali są w pełni gotowi do walki. Zdecydowanie musimy zmazać plamę z poprzedniego tygodnia i konkretnie powalczyć o pierwsze w tym sezonie trzy punkty.