Druga kolejka: Nankatsu vs Dental

Już w tą sobotę niezwykle interesujący i zapewne bardzo trudny mecz z ekipą Gold Dent. Warto zaznaczyć iż nasz sobotni rywal w lidze na Sulejówku jeszcze nie przegrał spotkania. W poprzednim sezonie zespół "stomatologów" rozpoczął rozgrywki dopiero od rundy rewanżowej wygrywając wszystkie mecze, strzelając przy tym aż 55 goli tracąc raptem 5!!! W ubiegły weekend bez większego problemu ograli Alchemię Futbolu 4-1.

Mimo wszystko nastawienie bojowe, wszak Impossible is nothing!!!! Niestety z powodu kontuzji na pewno nie zagra Stasiu a wciąż kontuzjowany jest Misiek, zabraknie również Jarka. Natomiast z bardzo pozytywnych informacji, wiadomo że do składu wraca Elvis (przynajmniej cześć meczu pogra:))). Lepiej czuje się nasz pierwszy bramkarz Patryk i zapewne on rozpocznie to spotkanie między słupkami. Linia obrony zostanie wzbogacona o obecność Szyszki.

Dla nas liczą się tylko 3 punkty i z takim nastawieniem wyjdziemy na "stomatologów".