Porażka z Dentalem!

Po bardzo zaciętym meczu niestety przegraliśmy ze "stomatologami". Od pierwszej minuty nastawiliśmy się na grę z kontry, pozwalając by to rywal był częściej w posiadniu piłki.  Dzięki takiej taktyce udało się nam wyjść na prowadzenie po około 10 minutach gry. Brutalnie faulowany został Filip za co zawodnik Dentalu został wyrzucony z boiska. Rzut wolny wykonał Harry posyłając piłkę w pole karne, przed bramkarzem rywali piłkę przejął Filip i skierował ją do siatki. Grając w przewadze i mając korzystny wynik cofneliśmy się do obrony. Rywal walił głową w mur, nie potrafiąc za bardzo zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka. Gra z kontry wychodziłą tego dnia całkiem sprawnie, raz po raz Filip dawał się we znaki defensywie Dentalu. Kilka składnych akcji i wynik do przerwy powiennien być co najmniej 3-0 dla nas, niestety znów zawiodła skuteczność i brak szczęścia, m.in. w słupek trafił Krzysiu. Nasza gra w pierwszej odsłonie meczu wyglądała bardzo sprawnie, głównie pod względem taktycznym. Po przerwie rywal mocno nas przycisnał, gra zaczeła nam się sypać, mały błąd naszej defensywy skończył się sytuacją sam na sam, w której Patryk był bezradny. Trzeba uczciwie przyznać iż druga połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała już tak dobrze jak pierwsza. Na 10 min. przed końcem zawodnik Dentalu sprytnie wykonał rzut wolny i wynik brzmiał 2-1 dla rywali. Niestety nie udało się odwrócić wyniku meczu, zabrakło pomysłu w ataku i sił.

Teraz trzeba już myśleć o następnej kolejce w której zagramy z PKKL, za tydzień musowo tylko 3 punkty!!!